Araç Tamir & Onarım

Araç Tamir & Onarım

Bir araba sahibiyseniz, oto bakımı ile oto tamiri arasındaki farkı bilmek çok önemlidir . Bunların her ikisi de genel performans için önemlidir. Ancak farklı işlevleri vardır.

 İstinye Service her iki alanda da profesyonel hizmet veriyor. Bunu yaparken, aracınızın değerini korumaya yardımcı olacak orijinal parçalar ve son teknoloji ekipmanlar kullanırız.
Eğer aracınızı uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, buna giden en temel yol iyi bir bakımdır. İstinye Service araç tamir & onarım konusunda kılavuzunuzu takip eder. Kılavuz: araç üreticinizin hazırladığı bakım sürecini ifade eden belgelerden oluşur.
İstinye Bosch Car Service bakım, aracınız düzgün çalışmadığında araç tamir & onarım yapılırken aracınız için gerekli olan düzenli servistir . Kullanıcı el kitabınızda, nelerin ve ne zaman yapılması gerektiğine dair öneriler içeren bir bakım programları listesi bulunur. Herkesin duyduğu en yaygın düzenli bakım yağ değişimidir. Ancak, aracınızın performansı için çok önemli olan tek hizmet bu değildir. Arabanızı en iyi durumda tutmak için gereken genel oto bakımının bir listesi:
 • Yağ değişimi
 • Pil ve Motor
 • Frenler
 • Lastikler
 • Hidrolik direksiyon sıvısı
 • Yakıt filtresi
 • Soğutucu & Klima
 • Motor Kayışları ve Triger Kayışları
 • Bujiler

Araç Tamir & Onarım İstinye Bosch Service

Bu tam bir liste! Yönetmeniz gereken pek çok şey var gibi görünüyor. Ancak bu hizmetlerin çoğu, İstinye Service araç tamir & onarım içino gün veya bir randevu ile tamamlayabileceği basit prosedürlerdir . Birçok müşteri çeşitli nedenlerle bakımı geciktirir. Gereksiz olduğunu düşünebilirler, araçlarını getirmek için çok meşgul olabilirler. Fakat bu durum aniden yolda kalmanıza ve birkaç gün boyunca sorun yaşamanıza sebebiyet verir. Durmayın, hemen İstinye Service araç tamir & onarım için randeu alın. Sorunu hemen bulalım, anında çözüm üretelim ve birkaç saat içinde uygulayalım.
Özetle: düzenli Araç Tamir & Onarım yapmak , sürüşünüzün sorunsuz çalışmasına yardımcı olur ve yolda maliyetli onarımları önleyebilir.
Bakım, aracınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacak düzenli bir servistir; oto tamir ise bir parçanın veya sıvının çalışmadığı ve onarılması gerektiği zamandır. Uygun bakım olmadan, pahalı onarımlar gerekebilir. Örneğin, triger kayışını değiştirmek, genellikle 30.000 km civarında yapılan basit bir işlemdir. Triger kayışınızı değiştirmezseniz en kötü zamanda kırılarak sizi yolun kenarında mahsur bırakabilir. Daha da kötüsü, motorunuza çok fazla zarar verebilir.
Pahalı bir onarım faturasından kaçınmanın bir yolu, planlı bakıma uymaktır. Tabii ki, düzenli bakımla bile, aracınızın ömrünün bir noktasında onarıma ihtiyacı olabilir. Aracınız düzgün çalışıyorsa ve rutin oto bakıma ihtiyaç duyuyorsa ya da aracınız arızalı ve onarıma ihtiyaç duyuyorsa İstinye Service size yardımcı olabilir. Amacımız, tüm oto bakım ve onarımlarında yüksek kaliteli işçilik sağlayarak aracınızın uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlamaktır. Randevunuzu bugün planlamak için bizi arayın!

Şanzıman Onarımı

Şanzımanlar motor gücünü alır ve aracınıza güç sağlamak için kullanır. Çalışan bir şanzıman olmadan aracınız hareket etmeyecektir. Birçok şanzıman ihmal edilir ve bunların değiştirilmesi son derece maliyetlidir Ayrıca bozulduktan sonra  araç tamir & onarım  zaman alıcı olur. İletim sorunlarına erken müdahale, uzun vadede sizi zahmetten ve paradan kurtaracak küçük ve bütçe dostu onarımlar anlamına gelebilir. Bakımı geciktirmek, ne kadar önemsiz olursa olsun, potansiyel olarak ciddi mekanik arızalara ve uzun onarımlara yol açabilir.
İşte iletim sorunlarına işaret edebilecek dikkat edilmesi gereken bazı belirtiler. Sorunu erken tespit ederseniz, İstinye Service araç tamir & onarım ile ekonomik şekilde bu sorundan kurtulabilirsiniz.

 • Sürüş sırasında şanzıman vitesler arasında kayar.
 • Belirgin bir kokusu olan siyah şanzıman yağı görürsünüz.
 • Aracınızda sürüşteyken, bariz anlayabileceğiniz gecikmeler yaşarsınız.
Geri dönüşü olmayan bir noktayı aştıysanız ve şanzıman dişlilerinizi değiştirmeniz gerekiyorsa, İstinye'de bulunan İstinye Bosch Car Service 'te bizimle birçok seçeneğiniz var.  İstinye araç tamir & onarım servisi, İstinye oto tamir servisi ihtiyaçlarınız için servisimizden randevu oluşturabilirsiniz.

İlgili Konular

Triger Kayışı Değişimi

Triger Kayışı Değişimi

Otomobillerin kalbinde yer alan triger kayışı, motorun düzgün ve verimli çalışması için elzem bir bileşendir. Bu küçük ancak kritik parça, motorun zamanlama sistemini kontrol eder ve pistonlarla valflerin uyum içinde çalışmasını sağlar. Triger kayışının bakımı ve zamanında değişimi, aracınızın performansını korumak ve ciddi motor arızalarını önlemek için hayati önem taşır. Triger kayışının işlevselliğinden, ömrüne, olası arızalarının etkilerinden ve değişim maliyetlerine kadar, triger kayışı ile ilgili her yönü sizler için ele alacağız.

Rehbere git

Otomotik Şanzıman Beyni Arıza Belirtileri

Rehbere git
 Otomotik Şanzıman Beyni Arıza Belirtileri
Kızdırma Bujisi Arızası

Kızdırma Bujisi Arızası

Rehbere git

Yazlık ve kışlık lastik nasıl anlaşılır?

Yazlık ve kışlık lastik kullanımı hava koşullarına göre farklılık göstermektedir. Farklı özelliklere sahip olan bu lastiklerin doğru mevsim şartlarında kullanılması güvenli bir sürüş için önemlidir. Hava 7 derecenin altına düştüğünde mutlaka kışlık lastik kullanımına başlanmalıdır. Soğuk hava koşullarında oluşan kaygan zemin yazlık lastik kullanımı için uygun değildir. Kışlık lastik kaygan zeminde yol tutuşunu arttırarak daha kontrollü bir sürüş gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Rehbere git
Yazlık ve kışlık lastik nasıl anlaşılır?