İstinye Otomotiv Hakkında

İstinye Otomotiv Hakkında

İstinye Otomotiv, her marka model araca, araç bakım ve onarım hizmeti sunan ve bu hizmeti kurulduğu günden bu yana başarılı bir şekilde devam ettiren yetkili servistir.

Servis içerisinde araçların ihtiyacına yönelik  son teknoloji sistemler gözİstinyeek  oluşturulmuş bakım üniteleri vardır.  Bu bakım ünitelerinde alanında uzman ekipler çalışmaktadır. 

İstinye  Otomotiv'in  Misyonu

Firma,  araç bakım hizmetleri konusunda kendini sürekli geliştirmektedir.  Bu gelişim sadece bakım hizmetlerinde değil  elemanların tecrübesiyle de kendini göstermektedir.  Firma içinde çalışan ekip  alanında uzman kişiler tarafından seçilmiştir.  Bu anlamda firmada çalışan her  eleman,  bakım konusunda  yetkin bir donanıma sahiptir. 

Firma olarak  önceliğimiz,  kaliteli hizmet sunmak bu hizmeti sunarken araç sahiplerinin  memnuniyetini kazanmaktır.  Bu memnuniyeti sağlamak adına  araç sahiplerinin  servisten ne beklediğini araştırmakta ve ona göre  hizmet yapısını oluşturmaktayız. 

Bakım hizmetleri sırasında araçlara kullanılan her ekipman ve ürün garanti kapsamında  sunulmaktadır.  Araca takılan her parça üretici firma standartlarına uygun olarak üretilmiş orijinal parçalardır.  Servise gelen araçlara  uygulanan işlemlerde  aracın değer kaybetmesi gibi  bir durum söz konusu  değildir.  Araçlara uygulanan  hizmetlerle aracın piyasadaki değeri artırılmaktadır. 

Araçlara uygulanan bakım işlemlerinin  doğru fiyatlandırılması firma olarak dikkat ettiğimiz ilkeler arasındadır.   Olması gereken fiyatlandırmanın üzerine çıkmadan daha hızlı ve daha az maliyetle hizmet vermek adına titizlikle çalışmaktayız.  Bu anlamda uyguladığı politikalar ile İstinye otomotiv, araç servisleri arasında üst sıralarda yerini almaktadır.