Kaporta Göçük Düzeltme
Oto Kaporta

Kaporta Göçük Düzeltme

İstinye Bosch Service´te oto kaporta ve küçük eziklerin onarımından tüm aracınızın kaza öncesi durumuna geri getirilmesine kadar kapsamlı oto kaporta onarım hizmetleri sunuyoruz.

 İster bir kaza geçirdiniz, ister bir fırtınadan geçtiniz biz oto kaporta işlemleriniz için buradayız!  Ayrıca herhangi bir kaza olmaksızın sadece aracınızın görünümünü yenilemek istiyor olabilirsiniz. Sizi tekrar yola çıkarmak için İstinye Car Service olarak buradayız! Oto kaporta onarım hizmetlerimiz şunları içerir. Son teknoloji çarpışma onarım teknolojisine sahip teknik servis hizmeti. Ayrıca ileri fabrika eğitimi sertifikalı uzman teknisyenler ve içinizin rahat etmesi için özel müşteri hizmetleri.
  • Her Şeyden Önce Kalite: Yaptığımız tüm çalışmalardan gurur duyuyoruz, bu nedenle kalite kontrol ve kalite güvence denetimleri dahil olmak üzere onarım sürecinin farklı aşamalarında sürekli kalite denetimleri yapıyoruz.
  • Araç teslim edildikten sonra teknisyenlerimiz hasarı kapsamlı bir şekilde değerlendirecek ve size ayrıntılı bir plan sunacaktır.
  • Arabanızı orijinal durumuna döndürmek için en son çarpışma onarım teknolojisini kullanıyoruz
  • Uzman teknisyenlerimiz, size ve aracınıza yüksek kaliteli hizmet sunmak için yenilikçi ileri eğitim programımızdan geçer.
  • Ayrıca, işleri kolaylaştırmak ve aracınız için doğru seçimleri sağlamak için sigorta şirketinizle de görüşüyoruz.

Oto Kaporta Konusunda Garantili Teknik Servis

  • Son Teknoloji Onarımlar: Size uzmanlık ve profesyonellik garantisi veriyoruz. Son teknoloji ürünü ekipmanları kullanıyoruz. Ayrıca son derece eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, aracın çerçevesini, çamurluklarını veya kapılarını onarmak için kaporta onarımları yapacaktır. İstinye Bosch Service, onarımdan sonra aracınızı boyamak ve yenilemek için uzman bir renk eşleştirme sistemi sunuyoruz.
  • Tam Kontrol: Sizsiz hiçbir şey yapmayacağız. Hasar değerlendirmesinden sonra sizi bilgilendireceğiz. Çünkü size en uygun olanı seçebilmeniz için size ayrıntılı bir onarım planı ve seçenekleri sunulacak. Bu müşteri olarak haklı bir isteğinizdir. Tüm süreç boyunca, aracınızın onarım durumu veya herhangi bir gelişme ile sizi sürekli güncel tutacağız.
  • Mükemmel Müşteri Hizmeti: Aracınızın serviste olmasının stresini ve hayal kırıklığını anlıyoruz. Bu nedenle süreci sizin için  oto kaporta sürecini mümkün olduğunca kolaylaştıracağız. Müşteri hizmetlerimiz her zaman yardımcı olmaya ve olabilecek tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır olacaktır. İstinye kaporta göçük düzeltme, İstinye göçük düzeltme servisi olarak sizlere tüm Avrupa Yakası için hizmet vermekteyiz.

İlgili Konular

Katalizör Arızası

Katalizör Arızası

Rehbere git

Triger Kayışı Değişimi

Otomobillerin kalbinde yer alan triger kayışı, motorun düzgün ve verimli çalışması için elzem bir bileşendir. Bu küçük ancak kritik parça, motorun zamanlama sistemini kontrol eder ve pistonlarla valflerin uyum içinde çalışmasını sağlar. Triger kayışının bakımı ve zamanında değişimi, aracınızın performansını korumak ve ciddi motor arızalarını önlemek için hayati önem taşır. Triger kayışının işlevselliğinden, ömrüne, olası arızalarının etkilerinden ve değişim maliyetlerine kadar, triger kayışı ile ilgili her yönü sizler için ele alacağız.

Rehbere git
Triger Kayışı Değişimi
Akü Ömrünü Nasıl Uzatırsınız?

Akü Ömrünü Nasıl Uzatırsınız?

Akü araç için gereken enerji depolamaktadır. Kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürerek depolayan aküler araç için gerekli olan tüm enerjinin kaynağıdır. Akü’de herhangi bir arızanın yaşanması tüm araç aksamlarını direkt olarak etkilemektedir. Beklenmeyen durumlarda akü arızası yaşamamak için düzenli olarak kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Periyodik bakımının yapılmaması ve yanlış kullanım akü ömrünün kısalmasına neden olmaktadır. Değişimi maliyetli olan akülerin kullanım ömrünü uzatmak için şunlara dikkat edilmesi gerekir;

Rehbere git

Kızdırma Bujisi Arızası

Rehbere git
Kızdırma Bujisi Arızası