Oto Boya
Oto Boya

Oto Boya

İstinye Bosch Car Service, oto boya ve kaporta onarımını incelikle e aracın değerine zarar vermeden yapar. Biliyorsunuz, yollarda gün geçtikçe artan bir trafik var.

 Trafik kimi zaman trafik kazaları gibi sorunlara sebebiyet verebiliyor. Ayrıca -olası bir durumda- aracınız kaza geçirdiğinde oto boya ve kaporta onarımına ihtiyaç duyma ihtimaliniz yüksektir. İstinye Service bu onarımları gerçekleştirme sürecini hassasiyetle takip eder.

 Ayrıca İstinye Bosch Car Service onarım süreci hakkında en başında tarafınıza  ayrıntılı bilgi verir. Sizin de ayrıntıları görebileceğiniz raporlar hazırlar. Bu raporlar oldukça önemlidir. Aracınız için teknik ekibimizin yaptığı her işlemi ve  her adımı şeffaf bir biçimde izleme şansınız olur. Peki tüm araçlar için benzer bir oto boya işlemi mi vardır? Hasarın türüne ve hatta aracınızın markasına ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterecektir Fakat İstinye Bosch Car Service aracınızı en iyi sürüş durumuna geri döndürmek için benzer bir süreç izler. Bunun yanında uzman ekibimiz arabanızı beş aşamalı bir şekilde eski haline döndürecektir.

İstinye Bosch Car Service Oto Boya Süreci

Bir araba, kamyon veya başka bir oto araç için bir boya işine ihtiyacınız olsun, oto kaporta boyahaneniz İstinye Bosch Car Service. Bugün gelin ve uzman olarak eğitilmiş teknisyenlerimizle konuşun.

Birinci Adım - Kaporta Onarımı

Boyanızı kusurlu gösterecek küçük ezikler ve göze hoş gelmeyen çizikler konusunda endişeli misiniz? Endişelenmenize gerek yok. Çünkü aracınız için İstinye Service'inin uzman teknisyen kadrosu var gücüyle çalışıyor. Oto boya onarım teknisyenlerimiz cilanızın bu küçük eziklerden arınmış olmasını sağlar. Ayrıca teknisyenlerimiz oto boya ve kaporta kusurlarını beş aşamalı bir sürece kadar ortadan kaldırıyor.

İkinci Adım - Yüzey Onarımı

Yüzey tamirinin önemi nedir? Aracınızdaki talaş, çizik, çatlak ve aşırı soyulmaları biliyor musunuz? Zaman içinde işlenmeden bırakılırsa ve aşınmalara maruz kalırsa, bu koşullar nihayetinde boyanız zarar görür. Bu tür sorunları onarmak, aracınızın en pürüzsüz bitişi ve mümkün olan en yüksek parlaklığı almasına yardımcı olacaktır. İstinye Bosch Car Service'te teknisyenlerimiz aracınızı inceler ve durum onarımları önerir. Bunların yanında, aracınızın harika görünmesini sağlayan uygun fiyatlı yüzey hazırlama seçenekleri sunuyoruz. Boya sürmeden önce küçük bir yüzey onarımı, bu parlaklığı ve parlaklığı yıllarca korumasını sağlar.

Üçüncü Adım - Yüzey Kapatıcı Oto Boya

Bazı boya işlerinin parlaklığını nasıl koruyamadığını hiç fark ettiniz mi? O eski boyanın yeniyle karıştırılması, düzensiz renk ve parlaklık yaratması meselesi olabilir. İstinye Service'da birçok boya markası ve farklı uygulama teknikleri sunuyoruz. Doğru seçim, tamamen dayanıklılık ve nihayetinde belirli aracınız için gereken hazırlık çalışması miktarı ile ilgilidir. Aracınızın boyasının dayanıklılığı söz konusu olduğunda, tek bir ödeme uzun yıllar verim alabilirsiniz.

Beşinci Adım - Oto Boya Koruma

Harika bir oto boya işi harika bir korumayı hak eder. Sadece boyayı korumak için değil, aynı zamanda doğru bir parlaklık uyumu ve genel olarak sorunsuz bir onarım sağlamak için İstinye Service olarak boya işlerimize genellikle şeffaf katlar uygularız.

Altıncı Adım -Uygun Araç Bakımı

Uygun araç bakımı, yeni oto boyanızın dayanıklılığı ve görünümü üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Doğru bakım, aracınızın rengini ve parlaklığını korumasına yardımcı olabilir ve aynı zamanda hava koşullarına karşı koruma sağlar.
İstinye Bosch Car Service teknisyenlerinin önerilerinden, mümkün olduğunda şunları deneyebilirsiniz.
  • Gölgeye park edin, ancak ağaçlardan kaçının
  • Kum, tuz veya çakıl üzerinde sürmekten kaçının
  • Arabanızı düzenli olarak yıkayın

İlgili Konular

Triger Kayışı Değişimi

Triger Kayışı Değişimi

Otomobillerin kalbinde yer alan triger kayışı, motorun düzgün ve verimli çalışması için elzem bir bileşendir. Bu küçük ancak kritik parça, motorun zamanlama sistemini kontrol eder ve pistonlarla valflerin uyum içinde çalışmasını sağlar. Triger kayışının bakımı ve zamanında değişimi, aracınızın performansını korumak ve ciddi motor arızalarını önlemek için hayati önem taşır. Triger kayışının işlevselliğinden, ömrüne, olası arızalarının etkilerinden ve değişim maliyetlerine kadar, triger kayışı ile ilgili her yönü sizler için ele alacağız.

Rehbere git

Rot Başı Arızası

Rehbere git
Rot Başı Arızası
Akü Ömrünü Nasıl Uzatırsınız?

Akü Ömrünü Nasıl Uzatırsınız?

Akü araç için gereken enerji depolamaktadır. Kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürerek depolayan aküler araç için gerekli olan tüm enerjinin kaynağıdır. Akü’de herhangi bir arızanın yaşanması tüm araç aksamlarını direkt olarak etkilemektedir. Beklenmeyen durumlarda akü arızası yaşamamak için düzenli olarak kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Periyodik bakımının yapılmaması ve yanlış kullanım akü ömrünün kısalmasına neden olmaktadır. Değişimi maliyetli olan akülerin kullanım ömrünü uzatmak için şunlara dikkat edilmesi gerekir;

Rehbere git

Katalizör Arızası

Rehbere git
Katalizör Arızası