Oto Boya
Oto Boya

Oto Boya

Etiler Bosch Car Service, oto boya ve kaporta onarımını incelikle e aracın değerine zarar vermeden yapar. Biliyorsunuz, yollarda gün geçtikçe artan bir trafik var.

 Trafik kimi zaman trafik kazaları gibi sorunlara sebebiyet verebiliyor. Ayrıca -olası bir durumda- aracınız kaza geçirdiğinde oto boya ve kaporta onarımına ihtiyaç duyma ihtimaliniz yüksektir. Etiler Service bu onarımları gerçekleştirme sürecini hassasiyetle takip eder.

 Ayrıca Etiler Bosch Car Service onarım süreci hakkında en başında tarafınıza  ayrıntılı bilgi verir. Sizin de ayrıntıları görebileceğiniz raporlar hazırlar. Bu raporlar oldukça önemlidir. Aracınız için teknik ekibimizin yaptığı her işlemi ve  her adımı şeffaf bir biçimde izleme şansınız olur. Peki tüm araçlar için benzer bir oto boya işlemi mi vardır? Hasarın türüne ve hatta aracınızın markasına ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterecektir Fakat Etiler Bosch Car Service aracınızı en iyi sürüş durumuna geri döndürmek için benzer bir süreç izler. Bunun yanında uzman ekibimiz arabanızı beş aşamalı bir şekilde eski haline döndürecektir.

Etiler Bosch Car Service Oto Boya Süreci

Bir araba, kamyon veya başka bir oto araç için bir boya işine ihtiyacınız olsun, oto kaporta boyahaneniz Etiler Bosch Car Service. Bugün gelin ve uzman olarak eğitilmiş teknisyenlerimizle konuşun.

Birinci Adım - Kaporta Onarımı

Boyanızı kusurlu gösterecek küçük ezikler ve göze hoş gelmeyen çizikler konusunda endişeli misiniz? Endişelenmenize gerek yok. Çünkü aracınız için Etiler Service'inin uzman teknisyen kadrosu var gücüyle çalışıyor. Oto boya onarım teknisyenlerimiz cilanızın bu küçük eziklerden arınmış olmasını sağlar. Ayrıca teknisyenlerimiz oto boya ve kaporta kusurlarını beş aşamalı bir sürece kadar ortadan kaldırıyor.

İkinci Adım - Yüzey Onarımı

Yüzey tamirinin önemi nedir? Aracınızdaki talaş, çizik, çatlak ve aşırı soyulmaları biliyor musunuz? Zaman içinde işlenmeden bırakılırsa ve aşınmalara maruz kalırsa, bu koşullar nihayetinde boyanız zarar görür. Bu tür sorunları onarmak, aracınızın en pürüzsüz bitişi ve mümkün olan en yüksek parlaklığı almasına yardımcı olacaktır. Etiler Bosch Car Service'te teknisyenlerimiz aracınızı inceler ve durum onarımları önerir. Bunların yanında, aracınızın harika görünmesini sağlayan uygun fiyatlı yüzey hazırlama seçenekleri sunuyoruz. Boya sürmeden önce küçük bir yüzey onarımı, bu parlaklığı ve parlaklığı yıllarca korumasını sağlar.

Üçüncü Adım - Yüzey Kapatıcı Oto Boya

Bazı boya işlerinin parlaklığını nasıl koruyamadığını hiç fark ettiniz mi? O eski boyanın yeniyle karıştırılması, düzensiz renk ve parlaklık yaratması meselesi olabilir. Etiler Service'da birçok boya markası ve farklı uygulama teknikleri sunuyoruz. Doğru seçim, tamamen dayanıklılık ve nihayetinde belirli aracınız için gereken hazırlık çalışması miktarı ile ilgilidir. Aracınızın boyasının dayanıklılığı söz konusu olduğunda, tek bir ödeme uzun yıllar verim alabilirsiniz.

Beşinci Adım - Oto Boya Koruma

Harika bir oto boya işi harika bir korumayı hak eder. Sadece boyayı korumak için değil, aynı zamanda doğru bir parlaklık uyumu ve genel olarak sorunsuz bir onarım sağlamak için Etiler Service olarak boya işlerimize genellikle şeffaf katlar uygularız.

Altıncı Adım -Uygun Araç Bakımı

Uygun araç bakımı, yeni oto boyanızın dayanıklılığı ve görünümü üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Doğru bakım, aracınızın rengini ve parlaklığını korumasına yardımcı olabilir ve aynı zamanda hava koşullarına karşı koruma sağlar.
Etiler Bosch Car Service teknisyenlerinin önerilerinden, mümkün olduğunda şunları deneyebilirsiniz.
  • Gölgeye park edin, ancak ağaçlardan kaçının
  • Kum, tuz veya çakıl üzerinde sürmekten kaçının
  • Arabanızı düzenli olarak yıkayın

İlgili Konular

Periyodik bakım yapılmazsa ne olur?

Periyodik bakım yapılmazsa ne olur?

Araç modeli ve kullanım durumu göz önünde bulundurularak belirlenen periyotlar halinde tüm araç aksamlarının kontrolünün sağlanmasına periyodik bakım denir. Periyodik bakımda aracın belirlenen aksamları değişir ya da kontrolü yapılır. Aracın sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesi için belirlenen aralıklarda periyodik bakım yaptırılması gerekmektedir. Aracı üreten firmalar genellikle yaptırılması gereken bakım sürelerini araç kılavuzunda belirtmektedir.

Rehbere git

Otomotik Şanzıman Beyni Arıza Belirtileri

Rehbere git
 Otomotik Şanzıman Beyni Arıza Belirtileri
Katalizör Arızası

Katalizör Arızası

Rehbere git

Yazlık ve kışlık lastik nasıl anlaşılır?

Yazlık ve kışlık lastik kullanımı hava koşullarına göre farklılık göstermektedir. Farklı özelliklere sahip olan bu lastiklerin doğru mevsim şartlarında kullanılması güvenli bir sürüş için önemlidir. Hava 7 derecenin altına düştüğünde mutlaka kışlık lastik kullanımına başlanmalıdır. Soğuk hava koşullarında oluşan kaygan zemin yazlık lastik kullanımı için uygun değildir. Kışlık lastik kaygan zeminde yol tutuşunu arttırarak daha kontrollü bir sürüş gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Rehbere git
Yazlık ve kışlık lastik nasıl anlaşılır?