Beşiktaş Volvo Servisi

Beşiktaş Volvo Servisi

  İstanbul'da güvenilir Volvo servisi ve oto servisi arayan sürücüler, Beşiktaş Volvo Servisi'nin bunu sağlayacağına güveniyor. Servis merkezimiz birinci sınıf Volvo servisine ayrıntılı teknik destek sunar. Ayrıca diğer tüm marka ve modeller için güvenilir oto servisi sunmaktadır.

  Aracınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamaya inanıyoruz!  Bu da ikinci kez düşünmenize gerek olmayan bir oto servisi sunmak anlamına geliyor. Servis merkezimiz, Beşiktaş Volvo Servisi bayimizde bulunan son teknoloji ürünü bir tesistir. Yeni Volvo'nuza  veya  kullanılmış arabanıza tesisimizde onarım vermek size oldukça büyük  avantaj sağlar. Çünkü her türlü işi verimli ve doğru bir şekilde yapmak için ileri teknoloji ve makinelerle donatıldı. Servis teknisyenlerimiz ayrıca kapsamlı bir eğitime sahiptir. Ayrıca başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir uzmanlık düzeyiyle her türlü servis tekniğini bilirler. Aracınız için en iyi bakımı yaparlar ve Beşiktaş Volvo Servisi'ni keşfettiğiniz için asla pişman olmazsınız. Beşiktaş oto servisimizde Volvo marka araçlarınıza Beşiktaş göçük düzeltme, Beşiktaş pasta cila, Beşiktaş periyodik bakım, Beşiktaş araç tamir ve bakım gibi pek çok servis hizmetini serdikten sonra oto detaylı temizlik uygulaması da yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Beşiktaş Volvo Servisi

Beşiktaş Volvo Servisi Mekanik Onarım

Beşiktaş Volvo Servisi Mekanik Onarım

  Müşterilerimiz arabaları, kamyonları, SUV'ları veya Volvo'ları için telefonla veya çevrimiçi olarak kolayca randevu alabilirler. Eksiksiz hizmet menümüz, hem temel bakımı hem de daha ayrıntılı hizmetleri planlayabileceğiniz anlamına gelir. Sizin için şunları yaparız:

 • Kaporta onarımı yapabiliriz
 • Lastiklerinizi hizalayabiliriz
 • Lastik değişimi yapabiliriz
 • Kış lastiğinize zincir eklemesi yapabiliriz.
 • Motor onarımlarına dair her işlemi yapabiliriz.
 • Sıvı değişimlerini kaliteli şekilde değiştiririz.
 • Akünüz hakkında size bilgi verip, değişim yapabiliriz.
 • Fren Balata, Kayışların kontrolünü yapabiliriz.
 • Uzun yol için araç uygunluğu testi sunabiliriz.
 • Araç yıkama & Detaylı oto temizlik hizmeti verebiliriz.
 • Çizikleri yok eder, aracınızı cilalarız.
  Aracınızın bakımı, Beşiktaş Volvo Servisi ekibinin lkendini adadığı bir şeydir. Bugün bize ihtiyacınız varsa, buradayız. güncel hizmet kampanyalarımıza göz atın ve herhangi bir sorunuz varsa ekibimizle iletişime geçin. Tüm yıl boyunca sorunsuz, güvenli ve kesintisiz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlamak istiyoruz. Ekibimizle bugün kolayca çevrimiçi olarak veya telefonla bir servis randevusu ayarlayın ve aracınız üzerinde çalışırken en üst düzeyde beceri sunarak müşteri memnuniyetine bağlılığımızı kanıtlamamıza izin verin.
Aracınızı Beşiktaş'taki Levent Volvo Servisi'ne bırakmadan önce telefonla bir servis randevusu planlayarak bugün başlayın! 

Beşiktaş Volvo Servisi Mekanik Onarım