İstinye Volkswagen Servisi

İstinye Volkswagen Servisi

  İstinye Volkswagen Servisi size adil fiyat, temiz işçilik ve düzenli bakım onarım desteği sağlar. Bizi tanımlayacak birkaç kelime seçecek olsaydık; kalite uzmanlık ve hizmet derdik. Çünkü Volkswagen'i biliyoruz. Servis departmanımız bu sayede müşterilerimize birinci sınıf otomotiv hizmeti sunmaktadır. En son teknolojiye sahip tesisimiz mevcut en güncel teşhis ve onarım ekipmanına sahiptir ve fabrikada eğitim almış teknisyenlerimiz en verimli ve kaliteli araç bakımını sunacaktır.

  Üretici tarafından önerilen parçalar, Volkswagen'inizin optimum performansını korumanın önemli bir parçasıdır. Aracınızın üretildiği aynı yüksek kaliteli parçaları sunuyoruz ve bu sertifikalı parçaların büyük bir envanterini stoklarımızda tutuyoruz. Bir parça sipariş etmek isterseniz bizi aramanız yeterlidir.
Servise ihtiyacınız olduğunda, servisimizden bir randevu almanız yeterlidir.
 
  Servise bırakma deneyimleriniz pek iyi olmayabilir. Çoğu zaman suistimal edilmiş ve maddi olarak zora düşmüş olabilirsiniz. Fakat İstinye Volkswagen Servisi sayesinde bunlar geride kaldı. Biz attığımız her adımdan sizi haberdar ederiz. Üstelik birkaç saat beklememiz bile olmaz. Anında haberiniz olur. Aracınız sizin, siz onay vermeden işlem yapamayız. Çünkü hem cüzdanınızı hem de isteklerinizi önemsiyoruz. İstinye Oto servisi olarak tüm Avrupa Yakası için profesyonel servis hizmetlerimiz içerisinde İstinye pasta cila, Beşitaş oto boya, İstinye oto klima vb tüm oto servis hizmetleri verilmektedir.

İstinye Volkswagen Servisi

İstinye Volkswagen Servisi Bakımı

İstinye Volkswagen Servisi Bakımı

Aracınızın rutin bakımı aracınızı mükemmel çalışır durumda tutmak için en temel noktadır. Ayrıca yeniden satış değerini yüksek tutmak için hayati önem taşır. Sorunlar büyük masraflar haline gelmeden önce keşfedileceğinden, uzun vadede size para kazandırır.. İstinye Volkswagen Servisi araç onarımlarında sertifikalı ve genellikle bayi tarafından satılan marka ve modellerde uzman olan tamirciler kullanır. Ayrıca , kalitesiz üçüncü taraf alternatifleri yerine bir bayi servis merkezinden sertifikalı parçalar alacaksınız . İstinye Volkswagen Servisi müşterilerine verdiği temel hizmetler araçlar için rutin bakım, yağ değişimlerini, lastik rotasyonlarını, fren balatalarını değiştirmeyi ve akü servisini içerebilir. Ayrıca aşınmış bir triger kayışını değiştirmek veya contaları değiştirmek gibi hayati önem taşır. Lütfen buna dikkat edelim. Bu parçaların onarımı mutlaka usta bir el tarafından yapılmalıdır. Çünkü ihmalden dolayı başarısız olmaları durumunda gerekli onarımlarda potansiyel olarak binlerce dolar tasarruf sağlar.

Debriyajın değiştirilmesi gibi büyük onarımlar söz konusu olduğunda sisteme aşina olan sertifikalı bir tamirci şarttır. İstinye Volkswagen Yetkili Servisi böyle uzman bir ekibe sahip! Böylelikle yaptığımız her işin hızlı ve yetkin bir şekilde yapılması mümkün.

Silecek lastiklerini değiştirmek, yağı değiştirmek veya akü elektrolitlerini ve soğutma sıvısı seviyelerini doldurmak gibi bazı sahiplerin kendilerinin yapmayı tercih ettiği küçük bakım görevleri vardır. Bu görevler göz korkutucu görünüyorsa veya bunları tamamlamak için zamanınız yoksa, genel bir motor incelemesi sırasında talebiniz üzerine İstinye Volkswagen Servisi de bunları gerçekleştirir. Kapolei bölgesi oto servis merkezimizde uygun bir zaman planlayabilirsiniz.

Tüm servis veya onarım ihtiyaçlarınız için aracınızı İstinye Volkswagen Servisi 'ne getirebilirsiniz . Ayrıca zaman zaman ihtiyacınız olan rutin hizmetlerde indirimler sunuyoruz, bu nedenle bizimle çalışmayı planlarken araç bakımınızda daha da fazla tasarruf etmek için bizimle iletişime geçin. İstinye  yakınlarındaki bayimizde aracınız üzerinde çalışmaya hazır ve istekliyiz. 

İstinye Volkswagen Servisi Bakımı