İstinye Skoda Servisi

İstinye Skoda Servisi

  İstinye Skoda Servisi 'nde servis bölümümüz, müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyuor.  Servisimiz aracınızın tam olarak servis edilmesini sağlar. Ayrıca aracınızın en yüksek güvenlik standartlarında muhafaza edilmesini sağlamaya kendini adamıştır. Deneyimli mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz, her marka ve model aracı onarmak ve bakımını yapmak için en modern ekipman ve uygulamaları kullanır.

  İstinye Skoda Servisimüşterileri tarafından oldukça sevilen bir servistir. Biliyorsunuz araç sahipleri servis söz konusu olduğunda pek sıcak davranmazlar. Fakat servisimizin  müşterileri, uygun fiyatlandırma mükemmel ekip uyumu ve iletişim kalitesini hak ediyorlar. Müşterilerimizin bizi tekrar tercih edip, önermeleri bizim için gurur kaynağı.

  Arabanız en az sizin kadar bizim için de önemli. Bundan dolayı sadece üretici tarafından tavsiye edilen ekipmanları kullanıyoruz. İstinye Yetkili Skoda Servisi yetkili satıcsıı olduğumuz için en güncel teknik bilgilere ve teşhis ekipmanlarına ulaşabiliyoruz. Servis bölümü, araçlarımızın tüm yönleriyle ilgili olarak üreticiden sürekli eğitim alır. Garantiniz ve aracınızın güvenliği,İstinye Skoda Servisi tarafından yapıldığında gözünüz arkada kalmaz. Beklediğinizin üstünde satış deneyimi yaşarsınız. 

İstinye Skoda Servisi

İstinye Skoda Servisinde Mekanik Onarım

İstinye Skoda Servisinde Mekanik Onarım

  Servisimiz için her müşteri aracı için özel bakım alır. Artık aracınızın yerel mağazada veya bayide servise girmesini beklemenize gerek yok. Aracınız bizimmiş gibi değerlendirilecektir. Tam olarak neyin yanlış olduğunu bilmiyorsanız, özel Skoda ihtiyaçlarınız için ne yapılması gerektiğini anlamanız için bir teşhis randevusu ayarlayabiliriz. İstinye Skoda Servisi sayesinde oto tamirlerinin artık bir zahmet olması gerekmiyor, Servisimiz ile doğrudan size sunulan özelleştirilmiş bir hizmetin kolaylığı ve verimliliğine sahip olabilirsiniz. Octavia sınıfından KODIAQsınıfına kadar herhangi bir Skoda aracınız varsa, lüks aracınızın ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek bir tamirciniz var.

  Aracınız servis teknisyenlerimiz tarafından incelenirken müşteri salonumuzda dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Dergi okuyabilir, internete girebilir, TV izleyebilir veya gazete eşliğinde taze demlenmiş bir fincan kahvenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca servis bölümü, aşağıdakiler dahil, kolaylık ve satış sonrası bakım için kolaylıklar sağlar;

 

İstinye Skoda Servisinde Mekanik Onarım