İstinye Mercedes Servisi

İstinye Mercedes Servisi

  İstinye Mercedes Servisi'nde aracınızın tüm rutin bakım ve onarım ihtiyaçları için size yardımcı olabiliriz .İstinye'ta yer alan Mercedes-Benz servis merkezimiz uygun çalışma saatlerine sahiptir. Ayrıca İstinye Yetkili Mercedes Servisi her model için önerilen Mercedes-Benz servis aralıkları ve bakım gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olan sertifikalı teknisyenlerden oluşan bir ekiple,  sahip olabileceğiniz tüm endişeleri ortadan kaldırır.

  Bizi diğer servislerden ayıran en önemli nokta çalışma prensiplerimizdir. İlk olarak tüm müşterilerimize sorunlar hakkında önceden bilgi veririz. Ardından her zaman bizi ziyaret etmeleri için  düzenli Mercedes-Benz servis özel teklifleri sunarız.

  Ek olarak, yüksek nitelikli teknisyenlerden oluşan ekibimiz işleri yoluna koymak için bekliyor. Ayrıca Mercedes-Benz'inizi uzun yıllar boyunca mükemmel durumda çalıştırmanıza yardımcı olmak ikinci temel prensibimizdir.  Sonuçta tüm ekibimiz Mercedes-Benz bakım onarım için uygun çevrimiçi servis randevuları için hazır.  Bununla birlikte, servisi evde kendiniz tamamlamayı tercih edebilirsiniz. Böylelikle Mercedes-Benz parça departmanımız, sürüşünüz için doğru bileşenleri seçmenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Aracınızla mükemmel bir şekilde çalışacaklarından emin olmak için çeşitli kaliteli fabrika onaylı Mercedes-Benz parçaları stoklarız.
İster Ankara'da ister Kocaeli ve Trakya gibi çevre bölgelerde yaşıyor olun, rutin bakıma veya daha kapsamlı onarımlara ihtiyacınız varsa İstinye Mercedes Servisi'ni öneririz. Ne tür bir hizmet aradığınız önemli değil. Bugün bir servis randevusu planlamak için bize ulaşmaktan çekinmeyin!

Beşiktaş Mercedes Servisi

İstinye Mercedes Servisi Mekanik Onarım

İstinye Mercedes Servisi Mekanik Onarım

  Servisimiz neredeyse her konuda aracınız için mükemmeli başarır. Siz gününüze devam ederken, uzman bir ekip aracınızın başındadır. Dolayısıyla gözünüz arkada kalmaz. Merak etmeyin, söz verdiğimiz zamanda aracınızı teslim edeceğiz.

 • Yağ filtresinin, Motor yağının, bujilerin, hava filtresinin, AC filtresinin, Yakıt filtresinin değiştirilmesi
 • Lastik basıncını ayarlarız.
 • Tüm ışıkları kontrol ederiz.
 • Arabanın içindeki tüm sıvıları doldururuz. Eksiklerinizi tamamlarız.
 • Servis ışıklarının kontrol eder değiştirilmesi gerekenleri onarırız.
 • Farları ve sis farlarını ayarlarız.
 • Tüm elektrik sistemlerini kontrol edin ve çalıştırın
 • Motordan veya şanzımandan sızıntı olup olmadığını kontrol ederiz.  Bu oldukça önemlidir.
 • Güvenlikle ilgili tüm bileşenleri kontrol edip güvenliğinizden emin oluruz.
 • Diğer tüm işlevleri ve bileşenleri kontrol ederiz.
 • İstinye araç bakım ve onarım
İstinye ve İstinye oto servis olarak bilinen servisimiz tüm Avrupa Yakası için servis hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş Mercedes Servisi Mekanik Onarım