Beşiktaş BMW Servisi

Beşiktaş BMW Servisi

  BMW'nizin düzenli bakımı Beşiktaş BMW Servisi tarafından ısrarla önerilir. Çünkü  bakım onarım ideal bir güvenlik ve hareket hissi sağlar. Ayrıca saf sürüş keyfini korumanın en  önemli yollarından biridir. Yenilikçi CBS (Durum Bazlı Servis) bakım sistemi ile BMW'niz örneğin yağ değişimi süresini otomatik bilir. Ayrıca  servis ihtiyacı olup olmadığını ve ne zaman gerektiğini bilir. Beşiktaş BMW Servisi aracınızı tahmini olarak 40 dakikada sorun teşhisini yapar. Teşhisi yaparken her adımı izleyebilirsiniz. Kılavuzu takip eden Beşiktaş BMW Servisi gereksinimleri karşılayan kesin bir teşhisle sorunu çözmeye adım atar.

Beşiktaş BMW Servisi

Kaliteli Araba Servisi Beşiktaş Servis

Kaliteli Araba Servisi Beşiktaş Servis

  Arabanızı tamir ettirmek bir dayatma gibi gelir. Birçok araç sahibi aracını servise bırakmaktan hoşlanmaz. Fakat  basit bir şekilde motor arıza ışığının yandığını gördünüz. Ardından arabanızda bir sorun olduğunu fark ettiniz ve onu tamir etmenin zahmetini düşündünüz. Neyse ki, Beşiktaş BMW Servisi 'den BMW hizmeti aldığınızda iyi bir servis deneyimini en üst seviyede yaşayacaksınız. BMW bayi servis departmanımız bu zorlu işleri üstlenmeye ve süreç boyunca size doğru davranıldığından emin olmaya hazır ve isteklidir. Pacific BMW servisi, mahsulün kreması olmaya çalışıyor ve bunu size kendimiz kanıtlamayı çok isteriz. Sonuç olarak, bugün bizimle çevrimiçi hizmet planlayın! Aracınız için en iyi adımları atalım. Levent BMW yetkili servis olarak tüm BMW modellerine garanti kapsamında hizmet vermektedir.

Kaliteli Araba Servisi Beşiktaş Servis

Neden Bayilik İle Gitmelisiniz?

Neden Bayilik İle Gitmelisiniz?

  Pek çok insan Beşiktaş BMW Servisini yerine yerel tamirciye gitmeleri gerektiğini düşünür. Fakat bu ne kadar doğrudur? İstanbul'da ve ötesinde pek çok harika tamirci var ve otomotiv bakım sanatına tonlarca saygımız var. Ancak bayide yerel tamircinin yetişemeyeceği bazı şeyler var:

  • Her seferinde orijinal OEM parçaları kullanıyoruz. Çünkü pek çok yerel tamirci orijinal OEM parçaları kullanmaz. Bu parçalar doğru şekilde takılacak ve sizi her zaman garanti kapsamında tutacak şekilde onaylanmıştır.
  • Üreticiden sertifika. Pacific BMW'de teknisyenleriniz, iş için mümkün olan en iyi kişiler olarak BMW sertifikalıdır.
  • İçeri ve dışarı dönen servis spesiyalleri. Servis özel sayfamızı düzenli olarak kontrol edin; yağ değişimlerinde, lastik rotasyonlarında ve çok daha fazlasında indirim kazanın.
“Yakınımdaki BMW yağ değişimi mi?” mi arıyorsunuz? Beşiktaş oto servis olarak Beşiktaş BMW Servisi BMW sertifikalı teknisyenlerimiz aşağıdakiler gibi hizmetler dahil gerisini halledebilir:
 

Neden Bayilik İle Gitmelisiniz?