Alfa Romeo Servisi

Alfa Romeo Servisi

Yol ve can güvenliği gibi önemli konularda bakımlı araçların çok büyük bir değer olduğunu kabul etmek gerekir. İyi bir tecrübe ve deneyimle özdeş olan İstinye Alfa Romeo servisi aracınızın tüm ihtiyaçlarını en kaliteli seçenek tercihleri içinden karşılayacaktır. Müşteri memnuniyeti üzerine yapılan çalışmalar sayesinde servisimizin farkını daha net şekilde görebilirsiniz.

Çalışmaları ile insanları kendine hayran bırakan servisimiz aracınıza ait teknik ihtiyaçları en uygun şekilde karşılayacaktır. Marka ve model yapıya uygun çalışmalar sayesinde servisimizin hizmetlerini aracınıza uygun sonuçlarla görebilirsiniz. Bu hizmetler şu şekildedir;

 • Kış bakımı öncesi araç için gerekli olan unsurların temini ve gerekli bakım çalışmasının yapılması
 • 15 adım kontrol aşamasının her birinde kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik kullanımı
 • Periyodik bakım esnasında kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik kullanımı
 • Bahar bakımı ve mevsimsel bakım çalışmalarının bir plan içinde yapılması
 • Motorun bileşen ve parçalarının, bakımı, tamiri ve değişimi
 • Elektrik sistemleri ve elektrik aksamına bağlı tüm unsurların kontrolü ve bakımı
 • Akü garanti ve kontrol hizmetinde firma avantajları
 • Klima sorunlarının giderilmesi için gerekli kontrollerin yapılması
 • Fren sistemlerinin gerekli bakımlardan geçmesi ve kontrolün sağlanması
 • Emniyet sistemleri ve gerekli bakım çalışmalarının standart şeklinde sağlanması
 • Yağ ve filtre değişimi için en kaliteli marka ve ürünlerin kullanımı
 • Araç bakım onarım çalışmalarında uzman personel desteği ile çözüm yaratma
 • Lastik kontrolü ve buna bağlı olarak tamir ve değişim çalışmaları
 • Aydınlatma sistemlerinin bakımının yapılması ve eksiklerin tamamlanması
Eksiksiz olarak sunduğumuz hizmetleri özetlemektedir.

Alfa Romeo Servisi

İstinye Alfa Romeo Servisi

İstinye Alfa Romeo Servisi

Aracınıza güvenip yola çıkarken olumsuz bir sürpriz istemezseniz. Eğer aracın rutin kontrollerini zamanında yaptırırsanız burada sizi bekleyen çözümlere kolayca ulaşabilirsiniz. Tamir ve bakım çalışmaları konusunda uzmanların size yol göstermeleri önemli çözümler ortaya koymuştur. İstinye Alfa Romeo servisi bünyesinde ortaya çıkan hizmetler daha uzun mesafelerde daha güvenli yolculuk anlamını ortaya çıkaracaktır.

Yola çımadan önce aracınızın durumundan haberdar olmanız çok önemlidir. Mevsimlik ve periyodik bakımlar ise bu durumdan haberdar olmanıza neden olur. Servisimizin bu konuda ortaya çıkan başarılı çalışmaları, sizin için iyi bir fırsatı öne getirecektir.

İstinye Alfa Romeo Servisi

İstinye Alfa Romeo Servisi Yedek Parça Değişim

İstinye Alfa Romeo Servisi Yedek Parça Değişim

Alfa Romeo gibi elit araçların bakımı, onarımı ve tamir hizmetleri uzman bir servisi gerekli kılar. İstinye Alfa Romeo servisi bünyesindeki çalışmalar ise burada ihtiyaçların hızlı bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur. Genelde arıza tespiti ve tamir çalışmaları olumlu sonuç vermektedir. Burada olumlu sonuç ortaya çıkmaz ise parça değişimi kaçırılmaz hale gelmiş olabilir.

Yıpranmış ve artık kullanılamaz hale gelmiş olan parçaların tedariki için, servisimiz yıllardan beri çok esaslı çalışmalar yürütmektedir. Yürüttüğümüz çalışmalar kaliteli parçaların elde edilmesine neden olmaktadır. Başarılı servis elemanlarımız, montaj konusunda da oldukça yeteneklidir. Kullandığımız montaj ekipmanlarının yanı sıra, yöntemlerimiz oldukça olumlu sonuç vermektedir. Hiç tereddüt etmeden bize müracaat etmeli ve arıza tespiti tamir ve parça değişimi konusunda bizden yardım almalısınız. Servisimize ulaştığınız andan itibaren, müşteri memnuniyetinin ne demek olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. 

İstinye Alfa Romeo Servisi Yedek Parça Değişim